Wydawnictwa

Sezon polowań - E. Pagani, B. Cannucciari

E._Pagani__B._Ca_5efc793a06015.jpg
  • promocja
Dostępność: na wyczerpaniu
Wysyłka w: 24 godziny
Dostawa: Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności sprawdź formy dostawy
Cena: 45,00 zł
zawiera 5.00% VAT, bez kosztów dostawy

Cena regularna: 49,00 zł

45.00
Najniższa cena od wprowadzenia towaru: 49,00 zł
ilość szt.

towar niedostępny

dodaj do przechowalni

Opis

W niewielkiej miejscowości pośród lasu, zamieszkanej w większości przez myśliwych, trzy kobiety prowadzą ekologiczne gospodarstwo, na które miejscowi patrzą niechętnie, bo jest zbyt nowoczesne w obliczu miejscowych tradycji. Życiem w mieścinie kieruje rutyna, a polowania na dziki, bardzo w okolicy liczne, stanowią główne zajęcie ludności.

Bruno, przywódca myśliwych, jest pierwszy do krytyki pracy kobiet, tak odległej od zwyczajów mieszkańców okolicy.
Napięcie narasta, kiedy zaczyna dochodzić do kradzieży. Myśliwi od razu wskazują winowajców. Są pewni, że to sprawka imigrantów. Wszystko, co jest inne od tutejszej codzienności, wydaje im się zagrożeniem.

 


"- Polowanie często wiązane jest z tragicznymi historiami. Orion, myśliwy, został na przykład zabity przez boginię łowów. Myśliwy często staje się zwierzyną.
- To wszystko bardzo ciekawe, naprawdę. Tyle że nie mamy tu rozmawiać o polowaniach, a o zabójstwie. Jest pewna różnica.


- ...".

"Sezon polowań", to kolejna niezwykle trafna obserwacja współczesnego społeczeństwa, dokonana przez włoskich autorów.

Dane techniczne

Forma wydania komiks
Wydawnictwo Timof
Okładka twarda
Liczba stron 88
Rok wydania 2020
ISBN / ISSN 978-83-66347-34-2

Koszty dostawy Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności

Kraj wysyłki:
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl