Wydawnictwa

Wierzyliśmy jak nikt (wydanie II) - Rebecca Makkai

wierzylismy-jak-nikt-2-makkai.jpg
  • promocja
Dostępność: na wyczerpaniu
Wysyłka w: 24 godziny
Dostawa: Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności sprawdź formy dostawy
Cena: 57,00 zł
zawiera 5.00% VAT, bez kosztów dostawy

Cena regularna: 64,90 zł

57.00
Najniższa cena od wprowadzenia towaru: 64,90 zł
ilość szt.

towar niedostępny

dodaj do przechowalni

Opis

W 1985 roku młody Yale Tishman, dyrektor rozwoju chicagowskiej galerii sztuki, zamierza namieszać w środowisku amerykańskiej bohemy, wprowadzając na wystawę zbiór nadzwyczaj udanych obrazów z lat 20. Jego kariera zdaje się kwitnąć, ale wokół AIDS zbiera okrutne żniwo – przyjaciele Yale’a jeden po drugim umierają i wkrótce zostaje on niemal zupełnie sam.


Trzydzieści lat później Fiona, przyjaciółka Yale’a, próbuje odnaleźć w Paryżu swoją zaginioną córkę. Zatrzymuje się na pewien czas u starego przyjaciela, znanego fotografa, który przed laty uwiecznił chicagowską epidemię. Z czasem kobieta zdaje sobie sprawę, w jak wielkim stopniu wydarzenia sprzed lat mogą ukształtować nas samych i nasze relacje z najbliższymi.

Losy Yale’a i Fiony przeplatają się na przestrzeni lat, zabierając tym samym czytelników w rozdzierającą podróż przez lata osiemdziesiąte aż po chaos czasów współczesnych.
 
 ........................................................................................................
 
Przekład: Sebastian Musielak

Dane techniczne

Forma wydania książka
Wydawnictwo Wydawnictwo Poznańskie
Okładka twarda
Liczba stron 622
Rok wydania 2023
ISBN / ISSN 978-83-67891-02-8

Koszty dostawy Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności

Kraj wysyłki:

Produkty powiązane

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl