Oto 5 rzeczy, które już dziś dla Ciebie robimy!
Oto 5 rzeczy, które już dziś dla Ciebie robimy!

📍 Nie bierzemy z hurtowni wszystkiego jak leci. Nie musisz się więc przedzierać przez tysiące tytułów, by znaleźć coś wartościowego. Zrobiliśmy to za Ciebie wybierając najciekawsze, najbardziej wartościowe pozycje, które są dostępne od ręki, w naszym magazynie wypełnionym po brzegi książkami.

📍 Jeśli mimo wszystko potrzebujesz wsparcia w wyborze, skontaktuj się z nami. Nie jesteś dla nas nr zamówienia, a konkretną osobą, dla której możemy dobrać odpowiednie książki. Wiemy co mamy na półkach, i zawsze znajdziemy coś tylko dla Ciebie.

📍 Szukasz książki, której nakład wyczerpał się lata temu, tytułu jakiegoś niszowego wydawnictwa, a może zina z lat 90.? Istnieje spora szansa, że znajdziesz to u nas. Daj tylko znać czego potrzebujesz! Przekopiemy nasze magazyny.

📍 Nie musisz się martwić o generowanie swoimi zakupami dodatkowych odpadów. Zamówienia pakujemy w materiały z recyklingu, używamy też papierowej taśmy z ekologicznym klejem.

👇

📍 U nas zawsze dostaniesz więcej do czytania niż zamówił_ś : Podczas transportu Twoje książki są dodatkowo chronione przez specjalne „wypełniacze”, które zawsze dodajemy do przesyłek. „Specjalne” bo są to ulotki i gazety, które wydajemy my lub bliskie nam inicjatywy. We wszystkich tych bonusach znajdziesz bardzo ciekawe treści o tematach społeczno-politycznych i kulturalnych. Zachęcamy do przekazywania ich dalej – rodzinie, czy znajomym. Niech nie siedzą bezczynnie w szufladach!

🔴 Wszystko to nie dzieje się przypadkiem. Jesteśmy nie tylko osobami zakochanymi w książkach, ale też częścią ruchu anarchistycznego. Na co dzień organizujemy się z innymi grupami i osobami, i zajmujemy oddolną działalnością ekologiczną i społeczną. Trojka jest tego wyrazem, co widać w książkach, które wydajemy i wybieramy do naszej księgarni.

Zapraszamy Cię więc do włączenia się z nami w działanie poprzez czytanie!

-----------------------------

🔴 A jeśli jeszcze się nie znamy; CZEŚĆ! Z tej strony ekranu Kasia i Metys. Rozgość się u nas i czuj jak u siebie. Zapraszamy Cię do kontaktu, współpracy i wirtualnego spaceru między półkami naszej księgarni internetowej. Jeśli chcesz nas poznać lepiej i dowiedzieć się, jak (i dlaczego) to wszystko się zaczęło, zapraszamy do zaczytania się w opowieści o naszej drodze.

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl